Tellimistingimused

E-poest kaupade tellimisel kehtivad siin kirjeldatud raamtingimused transporditingimuste, kaupade garantii ja tagastustingimuste osas.

 

Klienditeenindus

Klienditeenindus pakub abi 5 päeval nädalas. Küsimuste korral saatke kiri e-mailiaadressile või helistage T-R 10-17, L 10-14 telefonile (+372) 517 4050.

 

Tellimuse täitmine

Poes olevate kaupade tellimuse täidame 3 tööpäeva jooksul. Kõik kaubad on samaaegselt müügil nii meie Viljandi kaupluses kui ka e-poes, seetõttu võib esineda olukordi, kui tellitud kaup on juba leidnud uue omaniku. Sellisel juhul tagastame Teile ostusumma koheselt. Teeme kõik endast oleneva, et selliseid olukordi vältida ja loodame Teie mõistvale suhtumisele.

 

Kaubad

Kõik e-poes müüdavad kaubad on kasutatud ja neil võib esineda kasutusest ja loomulikust kulumisest tulenevaid jälgi. Suuremad puudused ja defektid on konkreetse eseme juures eraldi esile toodud. Müügil olev peenmehaanika, fototehnika, aparaadid, seadmed, masinad ja muud mehhanismid on eelkõige antikvaarse väärtusega ega ole mõeldud igapäevaseks sihipäraseks kasutamiseks. Müüja ei anna kaupadele garantiid.

 

Hinnad

Vanakraam OÜ ei ole käibemaksukohuslane, toodete hinnad ei sisalda käibemaksu.

Müüjal on õigus hindasid muuta ilma sellest eelnevalt ette teatamata.

 

Arve vaatamine

Peale tellimuse esitamist kuvatakse ekraanil viidet arvele. Selleks, et arvet hiljem vaadata, on võimalik arve link kopeerida, salvestada brauseri järjehoidjatesse (ingl. favorites või bookmarks) või salvestada arve enda arvutisse .htm failina. Arve hilisemaks taasleidmiseks saadab tellimissüsteem arve lingi tellijale ka e-maili teel.

 

Transport

  • Kauba saatmiseks kasutame SmartPOSTi pakiautomaate. Kauba tellimisel pakiautomaati on transporditasu toodud iga eseme juures vastavalt kauba mõõtmetele.
  • Tellides mitu eset korraga, transporditasu ei summeerita, maksate vaid kõige suurema eseme mõõtmetele vastava tasu.
  • Tellitud esemetele on võimalus ka ise järele tulla meie Viljandi kauplusesse, sellisel juhul tellimusele transporditasu ei lisandu.
  • Müüja ei paku transporti kaupadele, mis ei mahu Smartposti pakiautomaati. Sellisel juhul ei kuvata kauba juures transpordivaliku lahtrit ja kauba saab kätte vaid kauplusest.
  • Müüja ei vastuta hilinemise eest kohaletoimetamistähtaegades, mis on tingitud kohaletoimetamist korraldava ettevõtte protsessidest või muudest kolmandatest osapooltest sõltuvatest asjaoludest.

Tagastused
Teil on võimalik tellitud kaup tagastada 14 päeva jooksul. Selleks saatke meile e-mailile vastavasisuline tagastusteade, kus märkige ära tellimusega seotud arve number ja lisage lühike põhjendus, miks kaup Teile ei sobinud. Seejärel pakkige kaup samasse pakendisse, millega see Teile saabus ja viige ükskõik millisesse SmartPOSTi pakiautomaati Eestis. Tagastamiseks kasutage sama uksekoodi, millega paki kätte saite, saatmise eest Te täiendavalt maksma ei pea. Tagastatud kauba eest kanname raha tagasi 14 päeva jooksul peale tagastusteate saamist, kuid mitte enne kauba saabumist. Raha tagastame ainult samale kontole, millelt ostu eest tasuti. Transpordikulu ei kuulu tagastamisele, sellega kaetakse kauba tagastamise kulud. Palume tähelepanu, et kaup saabuks meile samas seisus, nagu see oli kättesaamise hetkel, rikutud kauba eest ei ole võimalik raha tagastada.

Kui soovite ise kaubale kauplusesse järele tulla, siis on Teil samuti õigus ostust loobuda, kui maksmisest on möödas kuni 14 päeva. Teie kaupa hoiame kaupluses 90 päeva alates ostu sooritamisest, peale selle tähtaja möödumist on müüjal õigus kaup uuesti müügile panna. Sellisel juhul ei kuulu ostusumma tagastamisele.

 

Privaatsus

Müüja ei avalda ega edasta kauba tellimisel sisestatud andmeid kolmandatele isikutele. Kui ostja soovib kauba transporti postiga, siis edastatakse vastava teenuse osutajale saadetise edastamiseks tarvilikud andmed.

 

Tellimistingimused allalaadimiseks leiate siit:

pdf tellimistingimused (.pdf 12,1Kb).

 

Soovime Teile meeldivaid oste!

Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 21. mail. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

[VAR:zara]
www.vanakraam.ee © 2021 Vanakraam OÜ