Vana lõigetega pildiraam

MÜÜDUD! Ilus vana puidulõike tehnikas valmistatud suurem pildiraam, originaalviimistlusega, esineb kasutusjälgi. Smartposti pakiautomaati ei mahu, kauba saab kätte ainult kauplusest! Lugesin ühte lehte, millel oli asjalik veebilehe valmistamine põhjalikult sest nüüd on konkreetne aadress
Lugesin ühte lehte, millel oli asjalik veebilehe valmistamine põhjalikult sest nüüd on konkreetne aadress. Netis tuleb tähelepanu pöörata kiire veebilehtede koostamine firmadele samavõrd tähtis nagu visiitkaartki selleks toodete veebilehtede valmistamine www.aara.ee miks mitte uurida ka väiksema veebilehtede valmistamine sisukalt samavõrd suure kasuteguriga ja vastupidavale platvormile väiksema kodulehtede koostamine seda artiklit tasub lugeda. zero base cad

Vana lõigetega pildiraam

Mõõdud 46,5x55,5 cm, ava mõõdud 32,5x41,5 cm.

Hind:

MÜÜDUD!

 

Ilus vana puidulõike tehnikas valmistatud suurem pildiraam, originaalviimistlusega, esineb kasutusjälgi. Smartposti pakiautomaati ei mahu, kauba saab kätte ainult kauplusest!

Vana lõigetega pildiraam
Vana lõigetega pildiraam

Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 26. mail. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Ilus vana puidulõike tehnikas valmistatud suurem pildiraam, originaalviimistlusega, esineb kasutusjälgi. Smartposti pakiautomaati ei mahu, kauba saab kätte ainult kauplusest!

Mõõdud 46,5x55,5 cm, ava mõõdud 32,5x41,5 cm. Vana lõigetega pildiraam

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ