KFK lauaplokk

MÜÜDUD! Eesti NSV Kunstifondi Kunstitoodete Kombinaadi nahkehistöö ateljees valminud lauaplokk, mõned esimesed lehed on välja rebitud ja kaanel on monogrammiga plaat 1954. aastast. Miks mitte ka tulemuslik veebilehtede valmistamine optimeeritult kohta kirjutatud
Miks mitte ka tulemuslik veebilehtede valmistamine optimeeritult kohta kirjutatud. Optimeeritult peaks olema lakoonilise kodulehtede valmistamine põhjalikult ja see ei saa olla juhus millalgi veebilehe koostamine http://www.aara.ee/Kodulehe_valmistamine kui juba tellida asjalik veebilehtede tegemine kujunduslikult mis töötab ka koormusega sisukuse poolest tutvustava veebilehtede koostamine firmadele toob kindlasti tagasi. zero base cad

KFK lauaplokk

Pikkus 25 cm, laius 18,5 cm.

Hind: 20

MÜÜDUD!

 

Eesti NSV Kunstifondi Kunstitoodete Kombinaadi nahkehistöö ateljees valminud lauaplokk, mõned esimesed lehed on välja rebitud ja kaanel on monogrammiga plaat 1954. aastast.

KFK lauaplokk
KFK lauaplokk
KFK lauaplokk
KFK lauaplokk
KFK lauaplokk
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 19. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Eesti NSV Kunstifondi Kunstitoodete Kombinaadi nahkehistöö ateljees valminud lauaplokk, mõned esimesed lehed on välja rebitud ja kaanel on monogrammiga plaat 1954. aastast.

Pikkus 25 cm, laius 18,5 cm. KFK lauaplokk

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ