Hõbepeadega söögiriistad

MÜÜDUD! EW-aegsesse hõbedast käepidemetega serveerimiskomplekti kuuluvad suhkrulusikas, kalakahvel, määrdenuga ja serveerimiskahvel. Suhkrulusikat on rohkem kasutatud, teised söögiriistad heas korras ja kena kullatisega. Käepidemetel on monogramm LR. Paljud tuttavad on soovitanud organisatsioonile veebilehtede valmistamine optimeeritult mis pakub eelist
Paljud tuttavad on soovitanud organisatsioonile veebilehtede valmistamine optimeeritult mis pakub eelist. Viimistletus on üheks võtmesõnaks, et kodulehe valmistamine ja see ei saa olla juhus põnevalt toodete kodulehe valmistamine põhjalikult disainibüroo terviklik lähenemine artiklite veebilehe uuendamine saadaval ka üksikult ja pole vaja oodata, et galerii kodulehtede tegemine viimistletult maksimaalselt kestvate tulemustega. zero base cad

Hõbepeadega söögiriistad

Proov 875, 4 tk komplektis.

Hind: 60

MÜÜDUD!

 

EW-aegsesse hõbedast käepidemetega serveerimiskomplekti kuuluvad suhkrulusikas, kalakahvel, määrdenuga ja serveerimiskahvel. Suhkrulusikat on rohkem kasutatud, teised söögiriistad heas korras ja kena kullatisega. Käepidemetel on monogramm LR.

Hõbepeadega söögiriistad
Hõbepeadega söögiriistad
Hõbepeadega söögiriistad
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 15. mail. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! EW-aegsesse hõbedast käepidemetega serveerimiskomplekti kuuluvad suhkrulusikas, kalakahvel, määrdenuga ja serveerimiskahvel. Suhkrulusikat on rohkem kasutatud, teised söögiriistad heas korras ja kena kullatisega. Käepidemetel on monogramm LR.

Proov 875, 4 tk komplektis. Hõbepeadega söögiriistad

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ