AS Savi õllekann

MÜÜDUD! Harvaesineva keraamilise õllekannu on tootnud enne viimast ilmasõda AS Savi Tallinnas. Kannul esinevad mõned vähemärgatavad defektid (piltidel) ja glasuuris esineb krakleed. Samavõrd vedamine on ka uue webilehe tegemine optimeeritult ja leidsin hea lehe
Samavõrd vedamine on ka uue webilehe tegemine optimeeritult ja leidsin hea lehe. Hoolsalt käsitööna fotodega veebilehe valmistamine odavalt kohta ma ei oskagi arvata tasub lugeda kodulehtede arendamine detailsemalt www.aara.ee algupärase raamistikuga kodulehtede uuendamine eeskujuks toodud ning selle juures on veebilehtede tegemine kvaliteetselt väga hea pakkumine. zero base cad

AS Savi õllekann

Kõrgus 14 cm, läbimõõt 11 cm.

Hind: 38

MÜÜDUD!

 

Harvaesineva keraamilise õllekannu on tootnud enne viimast ilmasõda AS Savi Tallinnas. Kannul esinevad mõned vähemärgatavad defektid (piltidel) ja glasuuris esineb krakleed.

AS Savi õllekann
AS Savi õllekann
AS Savi õllekann
AS Savi õllekann
AS Savi õllekann
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 19. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Harvaesineva keraamilise õllekannu on tootnud enne viimast ilmasõda AS Savi Tallinnas. Kannul esinevad mõned vähemärgatavad defektid (piltidel) ja glasuuris esineb krakleed.

Kõrgus 14 cm, läbimõõt 11 cm. AS Savi õllekann

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ