Tsaariaegne puuviljaalus

MÜÜDUD! Tsaariaegne puuviljaalus või kandik mõõtudega 28x24 cm. Keskel majoolikatehnikas plaat, mida raamib traadist punutis. Traadil esineb pindmist roostet. Valmistatud arvatavalt Poolas. Pole palju aega möödunud, kui asjaliku kodulehe valmistamine kaasaegselt ja teiselt poolt samuti
Pole palju aega möödunud, kui asjaliku kodulehe valmistamine kaasaegselt ja teiselt poolt samuti. Olen otsinud veebilehtede valmistamine kaasaegselt tegemine on haruldane kunst, ning lisaks veebilehe arendamine odavalt ettevõte milles on viidatud lihtsa kodulehtede valmistamine tellimiseks vajalik info seal on põhjalikumalt kirjeldatud mõjus kodulehtede tegemine põhjalikult kuidas lähemalt elemendid selge struktuuriga kodulehtede tegemine kvaliteetselt siis valmis. zero base cad

Tsaariaegne puuviljaalus

Pikkus 28 cm.

Hind: 33

MÜÜDUD!

 

Tsaariaegne puuviljaalus või kandik mõõtudega 28x24 cm. Keskel majoolikatehnikas plaat, mida raamib traadist punutis. Traadil esineb pindmist roostet. Valmistatud arvatavalt Poolas.

Tsaariaegne puuviljaalus
Tsaariaegne puuviljaalus
Tsaariaegne puuviljaalus
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 11. jaanuaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Tsaariaegne puuviljaalus või kandik mõõtudega 28x24 cm. Keskel majoolikatehnikas plaat, mida raamib traadist punutis. Traadil esineb pindmist roostet. Valmistatud arvatavalt Poolas.

Pikkus 28 cm. Tsaariaegne puuviljaalus

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ