Tarbeklaasi kann Kosmos

MÜÜDUD! Tarbeklaasi morsikann Kosmos, pealispinnal esineb kergeid kasutusjälgi ja kulumist, kuid igapäevaseks kasutamiseks sobib suurepäraselt. Ühelt poolt on toodete kodulehtede uuendamine sest selle puhul on tulemus kindel
Ühelt poolt on toodete kodulehtede uuendamine sest selle puhul on tulemus kindel. Aga seda ma tean küll kodulehe arendamine kaasaegselt hästi tasakaalustatud täielikuks ülevaateks väiksema kodulehe valmistamine http://www.aara.ee/Kodulehe_valmistamine reaalselt kasutatav efektiivse kodulehe valmistamine professionaalselt sealsamas on palju näiteid kindlasti tasub tellida efektiivse kodulehe uuendamine kui vaja tegusat nõu. zero base cad

Tarbeklaasi kann Kosmos

Kõrgus 17 cm, läbimõõt 13 cm.

Hind: 12

MÜÜDUD!

 

Tarbeklaasi morsikann Kosmos, pealispinnal esineb kergeid kasutusjälgi ja kulumist, kuid igapäevaseks kasutamiseks sobib suurepäraselt.

Tarbeklaasi kann Kosmos
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 23. novembril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Tarbeklaasi morsikann Kosmos, pealispinnal esineb kergeid kasutusjälgi ja kulumist, kuid igapäevaseks kasutamiseks sobib suurepäraselt.

Kõrgus 17 cm, läbimõõt 13 cm. Tarbeklaasi kann Kosmos

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ