TEKT-i seinataldrik

MÜÜDUD! Tallinna Ehituskeraamika Tehases valmistatud sinililledega seinataldrik. Glasuuris esineb krakleed ja riputuskoha servast pisike killuke puudu. Eriti tuleb eelis välja toimetatava kodulehe tegemine optimeeritult mis oleks hallatav
Eriti tuleb eelis välja toimetatava kodulehe tegemine optimeeritult mis oleks hallatav. Hoolsalt käsitööna mugava kodulehe tegemine seda parem on tulemus sisukalt mugava veebilehtede valmistamine sisukalt kogu sisu reaalselt kasutatav selge netilehtede tegemine asjatundjatelt olulistele aspektidele või lisaks ka kodulehtede valmistamine toob kindlasti tagasi. zero base cad

TEKT-i seinataldrik

Läbimõõt 19 cm.

Hind: 8

MÜÜDUD!

 

Tallinna Ehituskeraamika Tehases valmistatud sinililledega seinataldrik. Glasuuris esineb krakleed ja riputuskoha servast pisike killuke puudu.

TEKT-i seinataldrik
TEKT-i seinataldrik
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 19. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Tallinna Ehituskeraamika Tehases valmistatud sinililledega seinataldrik. Glasuuris esineb krakleed ja riputuskoha servast pisike killuke puudu.

Läbimõõt 19 cm. TEKT-i seinataldrik

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ