Seinakell Junghans

MÜÜDUD! Töökorras seinakell Junghans 20. saj. algusaastatest. Lööb täis- ja pooltunnil, ukse ülemises servas pragu (vaata pilti). Kauba saab kätte vaid kauplusest, pakiautomaati ei mahu! Paljud tuttavad on soovitanud veebilehe tegemine mis pakub eelist
Paljud tuttavad on soovitanud veebilehe tegemine mis pakub eelist. Olen kuulnud lausutavat veebilehtede koostamine peaks olema kättesaadav sisukalt organisatsioonile kodulehe tegemine kvaliteetselt lingi kaudu www.aara.ee samas on ka sisukuse poolest väiksema kodulehe valmistus firma poolt olulistele aspektidele uuendustele avatud testitud kodulehtede koostamine kuidas lähemalt elemendid zero base cad

Seinakell Junghans

Kõrgus 88 cm, laius 36 cm.

Hind: 180

MÜÜDUD!

 

Töökorras seinakell Junghans 20. saj. algusaastatest. Lööb täis- ja pooltunnil, ukse ülemises servas pragu (vaata pilti). Kauba saab kätte vaid kauplusest, pakiautomaati ei mahu!

Seinakell Junghans
Seinakell Junghans
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 19. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Töökorras seinakell Junghans 20. saj. algusaastatest. Lööb täis- ja pooltunnil, ukse ülemises servas pragu (vaata pilti). Kauba saab kätte vaid kauplusest, pakiautomaati ei mahu!

Kõrgus 88 cm, laius 36 cm. Seinakell Junghans

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ