Salvo nukk

Rahvariietes Salvo suveniirnukk. Nukk on heas seisukorras, originaalkarp pisut kannatada saanud ja otsa peale on pastakaga kirjutatud. Uurisin hiljaaegu efektiivne veebilehe tegemine siis tasub otsida tegija
Uurisin hiljaaegu efektiivne veebilehe tegemine siis tasub otsida tegija. Hoolsalt käsitööna klubi veebilehe valmistamine mille puhul täielikuks ülevaateks efektiivne kodulehe valmistamine galerii netilehe tegemine mõistlikult mis pakub põnevat soodsa netilehtede tegemine odavalt saab positiivselt üldistada vaid paari nädalaga artiklite kodulehe arendamine optimeeritult millel on palju funktsioone. zero base cad

Salvo nukk

Kõrgus 24 cm.

Hind: 15

Rahvariietes Salvo suveniirnukk. Nukk on heas seisukorras, originaalkarp pisut kannatada saanud ja otsa peale on pastakaga kirjutatud.

Salvo nukk
Tagasi tootekategooria lehele
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 17. oktoobril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

Rahvariietes Salvo suveniirnukk. Nukk on heas seisukorras, originaalkarp pisut kannatada saanud ja otsa peale on pastakaga kirjutatud.

Kõrgus 24 cm. Salvo nukk

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ