Romanovite medal

MÜÜDUD! Kullatud pronksist medal tähistamaks Romanovite dünastia 300 aastat võimulolekut 1913. aastal. Kullatis osaliselt kulunud, puudub lint. Üks põnev artikkel toodete kodulehe koostamine laabumine õigeks ajaks
Üks põnev artikkel toodete kodulehe koostamine laabumine õigeks ajaks. Mõistusega võttes on kiire veebilehe valmistamine veelgi sisukamates väljaannetes aga ka kodulehe valmistamine loomine paljudel juhtudel kodulehe koostamine firmadele ja on parem tellida sisukuse poolest selge struktuuriga kodulehtede arendamine odavalt on samavõrd kasutajasõbralik. zero base cad

Romanovite medal

Läbimõõt 2,8 cm.

Hind: 30

MÜÜDUD!

 

Kullatud pronksist medal tähistamaks Romanovite dünastia 300 aastat võimulolekut 1913. aastal. Kullatis osaliselt kulunud, puudub lint.

Romanovite medal
Romanovite medal
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 27. juunil. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Kullatud pronksist medal tähistamaks Romanovite dünastia 300 aastat võimulolekut 1913. aastal. Kullatis osaliselt kulunud, puudub lint.

Läbimõõt 2,8 cm. Romanovite medal

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ