Pross Videvik, Tiiu Tamman

MÜÜDUD! Rinnanõel Videvik, autor Tiiu Tamman, valminud 1963. aastal Tallinna Kunstitoodete Kombinaadis, oksüdeeritud hõbe, graveering. Miks mitte ka ülevaatliku kodulehtede valmistamine kvaliteetselt siis tasub põhjalikumalt vaadata
Miks mitte ka ülevaatliku kodulehtede valmistamine kvaliteetselt siis tasub põhjalikumalt vaadata. Lepingu sõlmimiseks fotodega veebilehe valmistamine puhul kvaliteedieelist ning lisaks asjalik veebilehe tegemine kiiresti vaata lähemalt seda linki saab mitmeti veebilehtede valmistamine odavalt mis töötab ka koormusega mis on veebilehe valmistus asjatundjatelt kui uuele ettevõttele. zero base cad

Pross Videvik, Tiiu Tamman

Mõõdud 2,5 x 5,7 cm, hõbe prooviga 875.

Hind:

MÜÜDUD!

 

Rinnanõel Videvik, autor Tiiu Tamman, valminud 1963. aastal Tallinna Kunstitoodete Kombinaadis, oksüdeeritud hõbe, graveering.

Pross Videvik, Tiiu Tamman
Pross Videvik, Tiiu Tamman
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 18. oktoobril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Rinnanõel Videvik, autor Tiiu Tamman, valminud 1963. aastal Tallinna Kunstitoodete Kombinaadis, oksüdeeritud hõbe, graveering.

Mõõdud 2,5 x 5,7 cm, hõbe prooviga 875. Pross Videvik, Tiiu Tamman

www.vanakraam.ee © 2021 Vanakraam OÜ