Kunstikombinaadi hõbepitsid

MÜÜDUD! Kolm rahvusliku mustriga hõbepitsi, valmistatud 1955. aastal Kunstifondi Kombinaadis, esineb kergeid kasutusjälgi, kullatis omajagu kulunud. Üks pitsidest teistest pisut kõrgem ja veidike erineva mustriga. Pühendunud tegija kodulehe valmistamine laabumine õigeks ajaks
Pühendunud tegija kodulehe valmistamine laabumine õigeks ajaks. Aga seda ma tean küll selge struktuuriga kodulehe loomine kaasaegselt ja see peab vastu aastaid millalgi testitud veebilehtede valmistamine kaasaegselt http://www.aara.ee/Responsive_web_design_47 reaalselt kasutatav kodulehtede loomine tasub vaeva kiiresti ära juhul kui korralik kodulehtede tegemine on samuti kaasaegne. zero base cad

Kunstikombinaadi hõbepitsid

Kõrgus 5,6 - 6 cm, läbimõõt 4,5 cm, kaal kokku 110 grammi, proov 875.

Hind: 100

MÜÜDUD!

 

Kolm rahvusliku mustriga hõbepitsi, valmistatud 1955. aastal Kunstifondi Kombinaadis, esineb kergeid kasutusjälgi, kullatis omajagu kulunud. Üks pitsidest teistest pisut kõrgem ja veidike erineva mustriga.

Kunstikombinaadi hõbepitsid
Kunstikombinaadi hõbepitsid
Kunstikombinaadi hõbepitsid
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 19. oktoobril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Kolm rahvusliku mustriga hõbepitsi, valmistatud 1955. aastal Kunstifondi Kombinaadis, esineb kergeid kasutusjälgi, kullatis omajagu kulunud. Üks pitsidest teistest pisut kõrgem ja veidike erineva mustriga.

Kõrgus 5,6 - 6 cm, läbimõõt 4,5 cm, kaal kokku 110 grammi, proov 875. Kunstikombinaadi hõbepitsid

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ