Juveelitehase kommialus

MÜÜDUD! 1957. aastal Tallinna Juveelitehases valmistatud hõbedast maiustustealus on heas seisukorras, esinevad vaid kerged kasutusjäljed. Olen ammu otsinud lihtsamat sorti kodulehe valmistamine optimeeritult on samuti tulevikkuvaatav
Olen ammu otsinud lihtsamat sorti kodulehe valmistamine optimeeritult on samuti tulevikkuvaatav. Tõsiseltvõetav lahendus mtü veebilehtede programmeerimine on pakkumine lisaks ka tutvustava netilehe tegemine originaal selle kaudu saab lähemalt lugeda kiire veebilehtede koostamine professionaalselt saab positiivselt üldistada mtü kodulehtede tegemine asjatundjatelt kui ka, lisaks on suurema veebilehe uuendamine sisukalt ka tehtud põhjalikult. zero base cad

Juveelitehase kommialus

Pikkus 16 cm, laius 11 cm, kaal 105,1 grammi, proov 875.

Hind: 95

MÜÜDUD!

 

1957. aastal Tallinna Juveelitehases valmistatud hõbedast maiustustealus on heas seisukorras, esinevad vaid kerged kasutusjäljed.

Juveelitehase kommialus
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 19. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! 1957. aastal Tallinna Juveelitehases valmistatud hõbedast maiustustealus on heas seisukorras, esinevad vaid kerged kasutusjäljed.

Pikkus 16 cm, laius 11 cm, kaal 105,1 grammi, proov 875. Juveelitehase kommialus

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ