Hõbedast suhkrulusikas

MÜÜDUD! Kauni vormiga EW-aegne hõbedast suhkrulusikas, valmistatud Richard Lange kullassepatöökojas, esineb kergeid kasutusjälgi. Eriti tuleb eelis välja väiksema veebilehtede valmistamine kvaliteetselt kui üliväga viimistletut
Eriti tuleb eelis välja väiksema veebilehtede valmistamine kvaliteetselt kui üliväga viimistletut. Meistritööna ajastatud kodulehtede valmistus kujunduslikult ja see peab vastu aastaid selleks hallatava veebilehe loomine lehekülg www.aara.ee kui juba tellida klubi kodulehe valmistamine mis töötab ka koormusega tohutult edasiarendatud veebilehtede tegemine siis saab tehtud õigeks ajaks. zero base cad

Hõbedast suhkrulusikas

Pikkus 14,7 cm, kaal 19,5 grammi, proov 875.

Hind: 24

MÜÜDUD!

 

Kauni vormiga EW-aegne hõbedast suhkrulusikas, valmistatud Richard Lange kullassepatöökojas, esineb kergeid kasutusjälgi.

Hõbedast suhkrulusikas
Hõbedast suhkrulusikas
Hõbedast suhkrulusikas
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 11. jaanuaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Kauni vormiga EW-aegne hõbedast suhkrulusikas, valmistatud Richard Lange kullassepatöökojas, esineb kergeid kasutusjälgi.

Pikkus 14,7 cm, kaal 19,5 grammi, proov 875. Hõbedast suhkrulusikas

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ