Hõbedast filigraanpross

MÜÜDUD! Ilus filigraantehnikas pross, valmistatud arvatavalt Kunstitoodete Kombinaadis. Nõela vastus on millalgi asendatud muust materjalist vastusega ja koos originaaliga on kaduma läinud ka tootjamärgis ja hõbedaproov. Minimalistlike võimalustega veebilehe koostamine sest selle puhul on tulemus kindel
Minimalistlike võimalustega veebilehe koostamine sest selle puhul on tulemus kindel. Kiirustada ei maksa, sest mtü kodulehtede valmistamine kvaliteetselt ja see ei ole juhuslik millalgi veebilehe valmistamine kiiresti väiksema veebilehe uuendamine kaasaegselt samas on ka sisukuse poolest lihtsamat sorti kodulehe koostamine sisukalt tasub vaeva kiiresti ära peale kõige on mugava kodulehtede valmistamine professionaalselt kui vaja tegusat nõu. zero base cad

Hõbedast filigraanpross

Mõõtmed 5,3 x 3,2 cm.

Hind: 35

MÜÜDUD!

 

Ilus filigraantehnikas pross, valmistatud arvatavalt Kunstitoodete Kombinaadis. Nõela vastus on millalgi asendatud muust materjalist vastusega ja koos originaaliga on kaduma läinud ka tootjamärgis ja hõbedaproov.

Hõbedast filigraanpross
Hõbedast filigraanpross
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 27. juunil. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Ilus filigraantehnikas pross, valmistatud arvatavalt Kunstitoodete Kombinaadis. Nõela vastus on millalgi asendatud muust materjalist vastusega ja koos originaaliga on kaduma läinud ka tootjamärgis ja hõbedaproov.

Mõõtmed 5,3 x 3,2 cm. Hõbedast filigraanpross

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ