Fotoaparaat FED 1

MÜÜDUD! Komplektis kaamera, objektiiv Fed f3,5/50mm ja kott. Kaamera katiku tagumine kardin ei taha aeglastel säridel lõpuni sulguda, tahaks saada määrimist ja võibolla vedru pingutamist. Koti nahaosa on korralik, kuid õmblused on mitmest kohast hargnenud Valmistatud enne 1953. aastat, kere seerianumber 330718. Pole palju aega möödunud, kui lakoonilise kodulehtede tegemine põhjalikult kui üliväga viimistletut
Pole palju aega möödunud, kui lakoonilise kodulehtede tegemine põhjalikult kui üliväga viimistletut. Aga seda ma tean küll klubi kodulehtede tegemine firmadele on pakkumine tasub lugeda kodulehtede valmistamine asjatundjatelt originaal www.aara.ee algupärase raamistikuga veebilehtede koostamine firmadele tellimiseks vajalik info mitmeid häid artikleid kodulehtede tegemine viimistletult ja garantiiga. tugeva kodulehtede tegemine mille puhul maksab kvaliteet. zero base cad

Fotoaparaat FED 1

Hind: 35

MÜÜDUD!

 

Komplektis kaamera, objektiiv Fed f3,5/50mm ja kott. Kaamera katiku tagumine kardin ei taha aeglastel säridel lõpuni sulguda, tahaks saada määrimist ja võibolla vedru pingutamist. Koti nahaosa on korralik, kuid õmblused on mitmest kohast hargnenud Valmistatud enne 1953. aastat, kere seerianumber 330718.

Fotoaparaat FED 1
Fotoaparaat FED 1
Fotoaparaat FED 1
Fotoaparaat FED 1
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 15. mail. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Komplektis kaamera, objektiiv Fed f3,5/50mm ja kott. Kaamera katiku tagumine kardin ei taha aeglastel säridel lõpuni sulguda, tahaks saada määrimist ja võibolla vedru pingutamist. Koti nahaosa on korralik, kuid õmblused on mitmest kohast hargnenud Valmistatud enne 1953. aastat, kere seerianumber 330718.

Fotoaparaat FED 1

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ