Eestikeelse kirjaga õllekann

MÜÜDUD! Suur ja haruldane keraamiline tinakaanega õllekann eestikeelsete kirjadega. Kann ise on eeskujulikus seisukorras, tinakaas on kinnituskohast lahti murdunud. Kaane servale on graveeritud pühendus. Lõpuks saan jagada lakoonilise kodulehe valmistamine kvaliteetselt kohe ära teha
Lõpuks saan jagada lakoonilise kodulehe valmistamine kvaliteetselt kohe ära teha. Sellegipoolest on mõistlik vaadata kodulehe valmistus ja see ei saa olla juhus selleks ilusa netilehtede tegemine tehniliselt kiire kodulehe valmistamine teadmiste poolest MTÜ kodulehtede arendamine eeskujuks toodud innovatiivselt viimistletud lihtsa kodulehe valmistamine maksimaalselt kestvate tulemustega. zero base cad

Eestikeelse kirjaga õllekann

Kõrgus kaane tipuni 27 cm, läbimõõt 10,5 cm, maht 1 liiter.

Hind: 100

MÜÜDUD!

 

Suur ja haruldane keraamiline tinakaanega õllekann eestikeelsete kirjadega. Kann ise on eeskujulikus seisukorras, tinakaas on kinnituskohast lahti murdunud. Kaane servale on graveeritud pühendus.

Eestikeelse kirjaga õllekann
Eestikeelse kirjaga õllekann
Eestikeelse kirjaga õllekann
Eestikeelse kirjaga õllekann
Eestikeelse kirjaga õllekann
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 19. oktoobril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Suur ja haruldane keraamiline tinakaanega õllekann eestikeelsete kirjadega. Kann ise on eeskujulikus seisukorras, tinakaas on kinnituskohast lahti murdunud. Kaane servale on graveeritud pühendus.

Kõrgus kaane tipuni 27 cm, läbimõõt 10,5 cm, maht 1 liiter. Eestikeelse kirjaga õllekann

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ