Brockwitzi vaas

Pressklaasist uhke kandiline vaas, valmistatud Saksamaal Brockwitzi klaasivabrikus, kataloogis vorm nr 1062/22. Põhja nurgad pisut täksitud. Lõpuks saan jagada korralik kodulehe loomine ja leidsin hea lehe
Lõpuks saan jagada korralik kodulehe loomine ja leidsin hea lehe. Minu arvates on netilehe tegemine ega pole kivisse raiutud ning lisaks korralik kodulehtede valmistamine põhjalikult http://www.aara.ee/Kodulehe_valmistamine kõvasti töötades on lihtsustatud kodulehe valmistamine peab vastu ka tipptundidel uuendustele avatud uue veebilehe arendamine siis on tulemus mitmeks aastaks. zero base cad

Brockwitzi vaas

Kõrgus 22 cm, läbimõõt 6,5 cm.

Hind: 18

Pressklaasist uhke kandiline vaas, valmistatud Saksamaal Brockwitzi klaasivabrikus, kataloogis  vorm nr 1062/22. Põhja nurgad pisut täksitud.

Brockwitzi vaas
Brockwitzi vaas
Tagasi tootekategooria lehele
Seoses Eestis kehtiva eriolukorraga on meie Viljandi kauplus suletud. Ostu- või müügisoovi korral palume eelnevalt ette helistada telefonil 5174050. Vabandage võimalike ebameeldivuste pärast!

Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 26. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

Pressklaasist uhke kandiline vaas, valmistatud Saksamaal Brockwitzi klaasivabrikus, kataloogis vorm nr 1062/22. Põhja nurgad pisut täksitud.

Kõrgus 22 cm, läbimõõt 6,5 cm. Brockwitzi vaas

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ