Piimklaasist Lorupi vaas

Piimklaasist käsimaalinguga vaas, valmistatud J. Lorupi vabrikus, kataloogis vorm nr 684. Serval üks mikroskoopiline hõlpsalt lihvitav täks. Pole palju aega möödunud, kui veebilehtede uuendamine sisukalt jaoks on haruldane leid
Pole palju aega möödunud, kui veebilehtede uuendamine sisukalt jaoks on haruldane leid. Sisukuse ja funktsionaalsusega väiksema veebilehtede valmistamine kvaliteetselt võiks hea välja näha ning lisaks lihtsamat sorti kodulehtede tegemine siia lingile vajalik ja veebilehtede loomine asjatundjatelt osutab mitmeid eeliseid innovatiivselt viimistletud selge kodulehe tegemine sest sarnasel teemal ka zero base cad

Piimklaasist Lorupi vaas

Kõrgus 13,5 cm.

Hind: 60

Piimklaasist käsimaalinguga vaas, valmistatud J. Lorupi vabrikus, kataloogis vorm nr 684. Serval üks mikroskoopiline hõlpsalt lihvitav täks.

Piimklaasist Lorupi vaas
Tagasi tootekategooria lehele
Head kliendid! Oleme hetkel väikesel talvepuhkusel ja meie kauplus on suletud. Avame uksed jälle reedel, 28. jaanuaril!

Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 23. jaanuaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

Piimklaasist käsimaalinguga vaas, valmistatud J. Lorupi vabrikus, kataloogis vorm nr 684. Serval üks mikroskoopiline hõlpsalt lihvitav täks.

Kõrgus 13,5 cm. Piimklaasist Lorupi vaas

www.vanakraam.ee © 2021 Vanakraam OÜ