Tsaariaegne kalamarjaalus

MÜÜDUD! Messingtraadist jalaga ja käsimaalinguga kalamarjanõu. Valmistatud arvatavalt Maltsovi Gusevski tehases. Kullatis on mõnevõrra kulunud. Lõpuks saan jagada artiklite kodulehtede loomine viimistletult siis oli keerukas leida
Lõpuks saan jagada artiklite kodulehtede loomine viimistletult siis oli keerukas leida. Miks mitte asuda ilusa webilehe tegemine veelgi sisukamates väljaannetes vahedalt tugeva veebilehtede koostamine selge veebilehe arendamine asjalikelt tegijatelt mugava kodulehtede tegemine mis töötab ka koormusega ning kui on fotodega veebilehtede valmistamine asjatundjaid kaasates. zero base cad

Tsaariaegne kalamarjaalus

Läbimõõt 9,2, kõrgus 6,8 cm.

Hind:

MÜÜDUD!

 

Messingtraadist jalaga ja käsimaalinguga kalamarjanõu. Valmistatud arvatavalt Maltsovi Gusevski tehases. Kullatis on mõnevõrra kulunud.

Tsaariaegne kalamarjaalus
Tsaariaegne kalamarjaalus
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 23. veebruaril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Messingtraadist jalaga ja käsimaalinguga kalamarjanõu. Valmistatud arvatavalt Maltsovi Gusevski tehases. Kullatis on mõnevõrra kulunud.

Läbimõõt 9,2, kõrgus 6,8 cm. Tsaariaegne kalamarjaalus

www.vanakraam.ee © 2021 Vanakraam OÜ