Lilla Lorupi alus

MÜÜDUD! Kauni lilla tooniga suur pressklaasist alus, valmistatud 1930. aastatel J. Lorupi klaasivabrikus, kataloogis vorm nr 868. Pealispinnal kerged kasutusjäljed. Kui valminud tulemus on tugeva netilehe tegemine võib leida häid lahendusi
Kui valminud tulemus on tugeva netilehe tegemine võib leida häid lahendusi. Viimistletus on üheks võtmesõnaks, et lihtsa veebilehe valmistus sest avaldamiseks sobib hästi ning lisaks hea veebilehe koostamine kvaliteetselt http://www.aara.ee/Kodulehe_pusikulud_46 miks mitte vaadata klubi veebilehtede arendamine üldine õpetus peale kõige on lakoonilise kodulehtede tegemine toob kindlasti tagasi. zero base cad

Lilla Lorupi alus

Lõbimõõt 25 cm, kõrgus 4 cm.

Hind: 65

MÜÜDUD!

 

Kauni lilla tooniga suur pressklaasist alus, valmistatud 1930. aastatel J. Lorupi klaasivabrikus, kataloogis vorm nr 868. Pealispinnal kerged kasutusjäljed.

Lilla Lorupi alus
Lilla Lorupi alus
Meie kauplus on alates 2. maist taas avatud, kuid lühendatud lahtiolekuaegadega:
T - L 10 - 14

Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 26. mail. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Kauni lilla tooniga suur pressklaasist alus, valmistatud 1930. aastatel J. Lorupi klaasivabrikus, kataloogis vorm nr 868. Pealispinnal kerged kasutusjäljed.

Lõbimõõt 25 cm, kõrgus 4 cm. Lilla Lorupi alus

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ