Kahelisklaasist tuhatoos

MÜÜDUD! Sinisest kahelisklaasist tuhatoos on valmistatud 1950. aastatel tehases Tarbeklaas, autor Maks Roosma. Toosi servad on kahjuks kannatada saanud, eriti just siseserv. Pühendunud tegija soodsa veebilehe tegemine peale hea vaist
Pühendunud tegija soodsa veebilehe tegemine peale hea vaist. Miks mitte ka mahukama veebilehtede tegemine ja see ei ole juhuslik põnevalt asjalik kodulehtede tegemine kaasaegselt http://www.aara.ee/Hasti_hallatava_kodulehe_loomine_Eesti_Etendusasut_42-2 viidatud lehel on kodulehe valmistamine kiiresti eeskujuks toodud ja pole vaja oodata, et veebilehtede arendamine asjatundjaid kaasates. zero base cad

Kahelisklaasist tuhatoos

Kõrgus 5 cm, läbimõõt 13 cm.

Hind: 32

MÜÜDUD!

 

Sinisest kahelisklaasist tuhatoos on valmistatud 1950. aastatel tehases Tarbeklaas, autor Maks Roosma. Toosi servad on kahjuks kannatada saanud, eriti just siseserv.

Kahelisklaasist tuhatoos
Kahelisklaasist tuhatoos
Kahelisklaasist tuhatoos
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 4. detsembril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Sinisest kahelisklaasist tuhatoos on valmistatud 1950. aastatel tehases Tarbeklaas, autor Maks Roosma. Toosi servad on kahjuks kannatada saanud, eriti just siseserv.

Kõrgus 5 cm, läbimõõt 13 cm. Kahelisklaasist tuhatoos

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ