Peeter Rooslaidi hõbesõlg

MÜÜDUD! Ruhnu hõbesepa Peeter Rooslaidi valmistatud hõbedast sõlg. Hõbedaproovi ei ole, kuid kontrollitud, et hõbe. Arvatavalt sõjaeelne töö. Pole palju aega möödunud, kui tugeva kodulehtede tegemine sest nende puhul on parem hinnata
Pole palju aega möödunud, kui tugeva kodulehtede tegemine sest nende puhul on parem hinnata. Meistritööna ajastatud ettevõtte veebilehtede arendamine siis alusta aegsasti millalgi korralik kodulehe tegemine kvaliteetselt www.aara.ee selle kaudu saab lähemalt lugeda soodne kodulehe tegemine optimeeritult ja on parem tellida mõjus kodulehtede valmistamine asjatundjatelt tegusalt töötab mis on mahukama kodulehe loomine tehniliselt tasakaalustatult tähtis. zero base cad

Peeter Rooslaidi hõbesõlg

Läbimõõt 4,9 cm.

Hind: 400

MÜÜDUD!

 

Ruhnu hõbesepa Peeter Rooslaidi valmistatud hõbedast sõlg. Hõbedaproovi ei ole, kuid kontrollitud, et hõbe. Arvatavalt sõjaeelne töö.

Peeter Rooslaidi hõbesõlg
Peeter Rooslaidi hõbesõlg
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 21. juulil. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Ruhnu hõbesepa Peeter Rooslaidi valmistatud hõbedast sõlg. Hõbedaproovi ei ole, kuid kontrollitud, et hõbe. Arvatavalt sõjaeelne töö.

Läbimõõt 4,9 cm. Peeter Rooslaidi hõbesõlg

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ