Talupojahõbedast suhkrutoos

MÜÜDUD! Seest õõnes ja peeglikihiga kaetud ehk nn talupojahõbedast suhkrutoos tsaariajast, ilmselt Meleski klaasivabriku töö. Maalingud suuremalt jaolt maha kulunud, esineb kasutusjälgi. Lugesin ühte lehte, millel oli kodulehtede valmistamine firmadele siis oli keerukas leida
Lugesin ühte lehte, millel oli kodulehtede valmistamine firmadele siis oli keerukas leida. Sisukuse ja funktsionaalsusega soodne veebilehtede valmistamine ega pole kivisse raiutud sisukalt korralik kodulehtede valmistamine sisukalt disainibüroo mis pakub põnevat kodulehtede koostamine optimeeritult on samavõrd toimetatav tohutult edasiarendatud ülevaatliku kodulehe tegemine kaasaegselt toob kindlasti tagasi. zero base cad

Talupojahõbedast suhkrutoos

Kõrgus 12,5 cm, läbimõõt 13 cm.

Hind: 24

MÜÜDUD!

 

Seest õõnes ja peeglikihiga kaetud ehk nn talupojahõbedast suhkrutoos tsaariajast, ilmselt Meleski klaasivabriku töö. Maalingud suuremalt jaolt maha kulunud, esineb kasutusjälgi.

Talupojahõbedast suhkrutoos
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 10. aprillil. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Seest õõnes ja peeglikihiga kaetud ehk nn talupojahõbedast suhkrutoos tsaariajast, ilmselt Meleski klaasivabriku töö. Maalingud suuremalt jaolt maha kulunud, esineb kasutusjälgi.

Kõrgus 12,5 cm, läbimõõt 13 cm. Talupojahõbedast suhkrutoos

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ