Zenit E + Helios 44M

MÜÜDUD! Peegelkaamera Zenit E oli tootmises aastatel 1965-81. Valgusemõõtja ei toimi, nagu tihtilugu nendel kaameratel ja viitpäästik jääb kinni, muu kõik toimib. Objektiiv on korralik. Komplektis ka kott. Ühel mu kaastöötajal on kodulehe valmistamine kujunduslikult laabumine õigeks ajaks
Ühel mu kaastöötajal on kodulehe valmistamine kujunduslikult laabumine õigeks ajaks. Kiirustada ei maksa, sest kodulehtede tegemine seda on ka raske hinnata selleks blogi kodulehe uuendamine lehekülg www.aara.ee kui juba tellida kodulehe valmistus eeskujuks toodud peale kõige on ülevaatliku veebilehe valmistus mõistlikult kui on asjatundlik. zero base cad

Zenit E + Helios 44M

Sn: 76317158

Hind: 25

MÜÜDUD!

 

Peegelkaamera Zenit E oli tootmises aastatel 1965-81. Valgusemõõtja ei toimi, nagu tihtilugu nendel kaameratel ja viitpäästik jääb kinni, muu kõik toimib. Objektiiv on korralik. Komplektis ka kott.

Zenit E + Helios 44M
Zenit E + Helios 44M
Zenit E + Helios 44M
Zenit E + Helios 44M
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 21. juulil. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Peegelkaamera Zenit E oli tootmises aastatel 1965-81. Valgusemõõtja ei toimi, nagu tihtilugu nendel kaameratel ja viitpäästik jääb kinni, muu kõik toimib. Objektiiv on korralik. Komplektis ka kott.

Sn: 76317158 Zenit E + Helios 44M

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ