Kuznetsovi kalaliud

MÜÜDUD! Lätis Kuznetsovi tehases valmistatud kalaga liud. Tootjamärgistus puudub, põhja all on vaid vorminumber, esineb mitmeid ajastule omaseid tootmisdefekte ja loomulikku kulumist. Uurisin hiljaaegu efektiivse veebilehtede tegemine kui läheb korda
Uurisin hiljaaegu efektiivse veebilehtede tegemine kui läheb korda. Meistritööna ajastatud asjaliku kodulehtede tegemine firma poolt seda parem on tulemus lisaks ka veebilehtede tegemine www.aara.ee kui juba tellida MTÜ veebilehe loomine kvaliteetselt samavõrd suure kasuteguriga mis on kodulehe tegemine professionaalselt ka tehtud põhjalikult. zero base cad

Kuznetsovi kalaliud

Pikkus 31 cm, laius 15 cm.

Hind: 26

MÜÜDUD!

 

Lätis Kuznetsovi tehases valmistatud kalaga liud. Tootjamärgistus puudub, põhja all on vaid vorminumber, esineb mitmeid ajastule omaseid tootmisdefekte ja loomulikku kulumist.

Kuznetsovi kalaliud
Kuznetsovi kalaliud
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt. Viimati lisasime värsket kaupa 15. mail. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Lätis Kuznetsovi tehases valmistatud kalaga liud. Tootjamärgistus puudub, põhja all on vaid vorminumber, esineb mitmeid ajastule omaseid tootmisdefekte ja loomulikku kulumist.

Pikkus 31 cm, laius 15 cm. Kuznetsovi kalaliud

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ