Niitdekooriga kauss

MÜÜDUD! Huvitavalt lopergune ja viltune lillakast suitsuklaasist Tarbeklaasi niitdekooriga kauss 1960. aastatest, autor Ingi Vaher. Vaatasin kirjutist selge struktuuriga veebilehe valmistamine kvaliteetselt ja leidsin hea lehe
Vaatasin kirjutist selge struktuuriga veebilehe valmistamine kvaliteetselt ja leidsin hea lehe. Meistritööna ajastatud lihtsustatud veebilehe koostamine tehniliselt ja selle kõrval staatilist lahendust sisukuse poolest veebilehe valmistamine kaasaegselt efektiivse veebilehe tegemine kvaliteetselt mis pakub põnevat galerii veebilehe tegemine asjatundjatelt uudse lahendusega aga lisavõimalustega kodulehtede loomine sisukalt siis on tulemus mitmeks aastaks. zero base cad

Niitdekooriga kauss

Kõrgus 6,5 cm, läbimõõt 17 cm.

Hind: 10

MÜÜDUD!

 

Huvitavalt lopergune ja viltune lillakast suitsuklaasist Tarbeklaasi niitdekooriga kauss 1960. aastatest, autor Ingi Vaher.

Niitdekooriga kauss
Niitdekooriga kauss
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 23. novembril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Huvitavalt lopergune ja viltune lillakast suitsuklaasist Tarbeklaasi niitdekooriga kauss 1960. aastatest, autor Ingi Vaher.

Kõrgus 6,5 cm, läbimõõt 17 cm. Niitdekooriga kauss

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ