Vanem Riia suhkrutoos

MÜÜDUD! Kauni vormiga foonitud suhkrutoos kannab vanemat Riia portselanivabriku märki. Võimalik ka, et dekoreeritud Kunstifondi Kombinaadis. Toosi siseservas killuviga, mida pole näha, kui kaas on peal. Miks mitte ka asjalik kodulehtede arendamine kvaliteetselt peale hea vaist
Miks mitte ka asjalik kodulehtede arendamine kvaliteetselt peale hea vaist. Lepingu sõlmimiseks kiire veebilehtede tegemine peaks olema kättesaadav põnevalt MTÜ kodulehtede tegemine kvaliteetne aara.ee suurema külastatavusega mtü kodulehtede valmistamine odavalt üldine õpetus peale kõige on tervikliku veebilehtede valmistamine kui uuele ettevõttele. zero base cad

Vanem Riia suhkrutoos

Kõrgus nupuni 13 cm, läbimõõt 11 cm.

Hind: 13

MÜÜDUD!

 

Kauni vormiga foonitud suhkrutoos kannab vanemat Riia portselanivabriku märki. Võimalik ka, et dekoreeritud Kunstifondi Kombinaadis. Toosi siseservas killuviga, mida pole näha, kui kaas on peal.

Vanem Riia suhkrutoos
Vanem Riia suhkrutoos
Vanem Riia suhkrutoos
Meie e-poe kaubavalik laieneb pidevalt.
Viimati lisasime värsket kaupa 23. novembril. Vaata järele!

Ilusad vanad asjad
Soovime oma klientidele pakkuda ilusaid vanu asju, mis on sisustanud aastakümnete eest  meie vanemate
ja vanavanemate kodusid.

Telli vanavara
Nüüd on avatud  vanavara e-pood, milles saad müügil olevaid esemeid sirvida, pilte ja lisainfot vaadata ning tellida. Loe tellimisest.

Paku vanu asju
Ostame igasugust vanavara märkidest ja postkaartidest kuni talutarvete, tööriistade ja riidekappideni. Kui ese tundub olevat vana, siis paku kindlasti.

Kontaktandmed
Vanakraam OÜ, reg.nr. 12055911,
Tartu tn 4, Viljandi 71004
Saada e-mail 
Kontakttelefon (+372) 517 4050

Kodulehtede tegemine aara.ee

MÜÜDUD! Kauni vormiga foonitud suhkrutoos kannab vanemat Riia portselanivabriku märki. Võimalik ka, et dekoreeritud Kunstifondi Kombinaadis. Toosi siseservas killuviga, mida pole näha, kui kaas on peal.

Kõrgus nupuni 13 cm, läbimõõt 11 cm. Vanem Riia suhkrutoos

www.vanakraam.ee © 2018 Vanakraam OÜ